e-bike nie babeta. e-bike treba vyskúšať. Lepšie sto krát počuť a raz vidieť. Aj o e-biku to platí. Treba prísť vyskúšať. K nám do Gula Bikes s e-bikmi Merida.

Každý z našich e-bikov má na baterke vypínač. Skôr ako si zoberiem e-bike, musím ho zapnúť. Inak nefunguje.

Aj ja som si to myslel. Aj tu platí, treba si to vyskúšať. Za to nedáte nič. e-bike si treba vyskúšať. Až potom si urobiť názor či áno alebo nie.

Je to klasický bicykel, ebike. e-bike má prehadzovačku vpredu (naše bicykle). Na e-biku si prehadzujete podľa potreby a chuti. Podľa toho ako potrebujete Vám pomáha aj motor. V podstate Vám vracia Vašu energiu. Rozšírite svoje možnosti na našich e-bikoch značky Merida.

Kamkoľvek budete chcieť. Radi Vám poradíme podľa Vašej chuti. U nás v okolí je veľmi veľa možností kde sa dá vyraziť na e-biku. Za gastrom, za pamiatkami, za tichom prírody, za výhľadmi, za romantikou.

Naše bicykle sú vybavené GPS. e-bike si môžete požičať a zobrať aj na kraj sveta. Ak nám ho vrátite v dohodnutý čas.

Výdrž baterky na e-biku je 100 km. Závisí však od použitého módu, či stúpate na najvyššom móde alebo najnižšom, či idete po rovine alebo do kopca. Baterka sa nabije za 2 hodiny na 80%. Plné nabitie je po 6 hodinách. Nabíjať môžete kedykoľvek.

Režimy na e-biku sú tri – Eco, Trail a Boost. Jednoducho si prepínate podľa chuti a možnosti ako potrebujete aby Vám pomáhal e-bike. Je to na Vás, ktorý a kedy si zvolíte.